نبض ما، پایگاه اینترنتی نشاط و سلامتی و دارای مجوز فعالیت است که تیم  تولید کننده محتوای آن از پزشکان، اعضای هیئت علمی و اساتید دانشگاه ، خبرنگاران و مترجمین و مشاورین مجرب تشکیل شده است.

نبض ما  با ارائه جدیدترین مطالب علمی و کاربردی و با هدف بالابردن سطح آگاهی و اطلاعات عامه مردم در حوزه پزشکی و ارتقای سطح فرهنگ سلامت عمومی و بهبود سبک زندگی فارسی زبانان ؛میکوشد تا ، در جهت تندرسی، زیبایی، تغذیه سالم، تناسب اندام، مسائل مربوط به بهداشت مردان و زنان و مادر و نوزاد، مشاوره پزشکی ، روان درمانی ، بهداشت جنسی و زناشویی و سایر اطلاعات مفید در رابطه با سلامتی ، مخاطب را با ارائه مطالب صحیح و بروز رسانی شده یاری و راهنمایی نماید. لذا مطالب ارائه شده در سایت هیچگاه جایگزین پزشک و تشخیص و تجویز آن نیست.

نبض ما بر این باور است که یکی از عوامل بهبود و پویایی جامعه سالم دریافت و به کارگیری اطلاعات و دانستی های مفید و صحیح است. چراکه ایمنی و سلامت جامعه و کنترل بیماریها یک مسئولیت مشترک است وبرای تأمین آن باید همگان تلاش کنیم و با ایجاد بستر مناسب برای فرهنگ سازی و اطلاع رسانی با هدف پیشگیری بهتر از درمان در ارتقاء سلامت جامعه بکوشیم.

برخی از امکانات نبض ما بخش بیمارستان میباشد که سعی در معرفی و نشانه و علائم بیماری و درمان شده است. بخش مهم دیگر این مجموعه ؛ پرسش و پاسخ از پزشک است که فاصله رسیدن به پزشک متخصص و کارشناس مربوطه را در حوزه سلامت و درمان کاهش داده تا در هزینه های ویزیت و مشاوره صرفه جویی چشمگیری انجام پذیرد، همچنین در قسمت مهم دکتر سلام کلیپ های تصویری مفید پزشکان متخصص در موضوعات مختلف پیشگام در معرفی هرچه بهتر موضوعات پزشکی پرمخاطب شده است و بخش جالب  ویدئو سلامت ، پیشتاز در معرفی فیلم های کوتاه کاربردی سلامت محور است .

تیم نبض ما علاقه مند است تا سهمی در پیشبرد سلامت جامعه ایرانی داشته باشد. به همین منظور ؛ دست یاری و همکاری علاقه مندان به این حوزه را نیز به گرمی می فشارد.

امید است این اقدام موثر ؛ گامی بسوی توسعه سلامت و ایمنی باشد .

 

مدیر مسئول و صاحب امتیاز : هانیه ورشوچی منفرد

 

نبض ما ؛ نبض زندگی همه ایرانیان.

.

بازرگانی و  تبلیغات : ۰۹۳۵۵۰۷۳۱۴۵

 

آدرس : تهران – خیابان شریعتی پایین تر از میرداماد خیابان  قبا ساختمان قبا

جهت ارتباط با ما از طریق پر کردن فرم زیر مکاتبه نمایید .