از تیم مشاوره پزشکی نبض ما رایگان بپرسید


51
پای پرانتزی

درباره عمل پای پرانتزی یه سری اطلاعات میخواستم درباره هزینه وطول درمان...ممنون مشاهده پاسخ دکتر
52
پاسخ سوال

سلام خسته نباشید من حدود دوسال است که از مقعدم اکثر اوقات هنگام مدفوع یا بعضی اوقات هنگام دفع گاز روده کمی خون خارج میشه ی بار رفتم دکتر معاینه کرد اما چون باردار بودم نتونست اندوسکوپی بکنه وبهم انتی فیشر داد و تا وقتی مصرف میکردم مشکلی نداشتم ولی الان باز خون میاد از مقعدم علتش چیه؟ میشه راهنماییم کنید 21 سالمهسلام خسته نباشید من حدود دوسال است که از مقعدم اکثر اوقات هنگام مدفوع یا بعضی اوقات هنگام دفع گاز روده کمی خون خارج میشه ی بار رفتم دکتر معاینه کرد اما چون باردار بودم نتونست اندوسکوپی بکنه وبهم انتی فیشر داد و تا وقتی مصرف میکردم مشکلی نداشتم ولی الان باز خون میاد از مقعدم علتش چیه؟ میشه راهنماییم کنید 21 سالمه مشاهده پاسخ دکتر
53
التهاب پروستات

برای پی بردن به التهاب پروستات از چه روشی استفاده میشود؟...آیا از طریق ازمایش کشت ادرار و یا سونوگرافی انجام میشه؟...با سپاس مشاهده پاسخ دکتر
54
تنگی نفس

از ابتدای فصل بهار امسال دچار عطسه و آبریزش بینی و سرفه شدید شدم بعد از اتمام این فصل این علائم رفع شد .ولی حالا تنگی نفس بدون سرفه دارم.علتش چیه؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
55
عمومی

سلام همسرم قرص ترامادول مصرف کرده الان سرگیجه وحالت تهوع داره برای ازبین بردن اثرش چیکار کنیم؟ مشاهده پاسخ دکتر
57
دکترزنان

ایااگردونفرباکم خونی مینور باهم ازدواج کنندتاچه حدخطری انهاراتهدیدمیکند؟اگردونفرباکم خونی مینوازدواج کنن میتوان بازیرنظرمتخصص وبااستفاده ازداروبچه سالم بشود؟ مشاهده پاسخ دکتر
58
کم خونی مینور

ایا کم خونی مینور آلفا درمانی دارد؟؟
اگرکم خونی مینوربه مقدارکم باشد میتوان ان را درمان کرد؟
مشاهده پاسخ دکتر
60
علت چیست وکجا باید وپیش کدام دکتر بروم

پسرم 34 ساله است ،بردم برای چکاپ ،وازمایش sGPt بالا است 79 می باشد وازمایش ferritin بالا است و327.6 می باشد .در ضمن چاق هم شده .بقیه ازمایشات قند واو ه وکلسترول نرمال است علت چیست وباید کجا وپیش کدام دکتر باید برم ،متشکرم مشاهده پاسخ دکتر

سلام ، لطفا سوال خود را از طریق پرسش از دکتر مطرح کنید. این بخش رباتیک و اتومات نبوده وتوسط یکی از  پزشکان متخصص نبض ما که با این مجموعه همکاری دارند بر اساس موضوع سوال در بازه زمانی مشخص پاسخ داده میشود.

 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید . پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری رایگان ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

بجهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.