فعالیت و ورزش شدید بعد عمل ابلیشن قلب - پرسش 7184

  • تصویر کاربر Ahmad جمعه ۲۷ بهمن ۹۶( 1 سال پیش) متخصص قلب و عروق
    با عرض سلام خسته نباشد من از کودکی ورزش های ژیمناستیک و کشتی و فوتبال به صورت حرفی هر کدام را چندسال بدون مشکل انجام میدادم ولی در ۱۶ سالگی به مشکل خوردم ضربان قلبم به بالای ۲۰۰ میرسید بعد از چند دقیقه یک دفعه نرمال میشد از اون موقعه ورزش کنار گذاشتم در ۱۹ سالگی عمل ابلیشن انجام دادم بیمارستان شهید رجایی ۳ ماه بعدش تست ورزش گرفتم دکتر گفت مشکلی نیست اما بعد ها ۲ بار تپش به اندازه ۸ ضربان و بیعضی مواقع احساس میکنم قلبم نا منضم میزنه و الان که بیست سالمه از شروع دوباره ورزش میترسم که تپش های قبل از عمل برام دوباره صورت نگیره آیا ضربات نامنضب عادی هستن باید نادیده بگیرم که بیشتر درهنگام دویدن احساس میکنم بعضی وقت ها هم نفس تنگی اضطراب با ترس ایا با این علایم باز میتوانم ورزش کنم‌ بعضی موقعه ها هم عصبی میشم ضربانم بالا میره احساس میکنم ولی مثل تپش قبل از عمل شدید سنگین نیست ولی باز میترسم کارم به بیمارستان میکشه همراه با نفس تنگی هم هست نمیدانم از ترس هست یا قلبم مشکل داره شما چه راه حلی را برای من در نظر میگیرد
    ببخشید زیاد طولانی شد با تشکر
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما جمعه ۲۷ بهمن ۹۶( 1 سال پیش)
    2. تصویر کاربر مشاور نبض ما جمعه ۲۷ بهمن ۹۶( 1 سال پیش)
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

4 (0%) 1 رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. هزینه پاسخ دهی به سوال شما 5 هزار تومان میباشد . 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما