خودارضایی - پرسش 8533

  • تصویر کاربرسعید دوشنبه ۴ تیر ۹۷( 7 ماه پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
    سلام خسته نباشید
    من یه پسر ۱۸ سالم . الان چند سالی هست که به خودارضایی عادت کردم و هر کاری میکنم نمیتونم ترکش کنم
    این مسئله خیلی واسم مشکل درست کرده از درد زانو تا ریزش مو و تار شدن چشم
    خواهش میکنم اگه دارویی هست که میل جنسی رو کم کنه بهم معرفی کنید خیلی ممنون
    1. تصویر کاربردکتر رضا ولی پوردوشنبه ۴ تیر ۹۷( 7 ماه پیش)
      سلام درمان خود ارضایی ازدواج یا صیغه موقت هستش و هر درمان دیگه ای خطرناک هستش و خود ارضایی عوارض گفته شده شما رو نداره و کلا عارضه ای نداره دنبال علت مشکلاتتان در جای دیگر باشید درد پاها را به متخصص ارتوپد ریزش مو را به متخصص پوست و تار شدن چشم را به متخصص چشم مراجعه کنید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

4 (0%) 1 رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. هزینه پاسخ دهی به سوال شما 5 هزار تومان میباشد . 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما