آیا امکان داره hpv گرفته باشم؟چه تایپی؟چطور میتونم آزمایش hpv بدم درحالی که باکرم؟ - پرسش ۸۸۱۵

 • تصویر کاربر sara یکشنبه ۱۴ مرداد ۹۷( ۱۱ ماه پیش) متخصص زگیل تناسلی
  سلام و خسته نباشید من یه دختر ۲۲ سالم و تابحال با هیچکس رابطه جنسی نداشتم و باکرم فقط یه بار مورد تجاوز از مقعد قرار گرفتم یه سال پیش که کار به دادگاه کشید و ... من میتونم از اون شخص hpv گرفته باشم؟چه طوری میتونم آزمابش hpv زگیل تناسلی بدم؟درحالی که باکره هستم راهی وجود داره؟اگه این ویروسو گرفته باشم امکان داره که این ویروس کاملا از بین بره؟ ممنونم
  1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان یکشنبه ۱۴ مرداد ۹۷( ۱۱ ماه پیش)
   سلام.اگر زگیل داشته باشی این امکان وجود دارد که گرفته باشی ولی این ویروس در تجاوز و یک بار خیلی کم است ایدز وهپاتیت است ایا ازمایش ان رادادی.در مورد hpv بعد ازدواج پاپ اسمیر بده

   دکتر مریم عباسیان چوری
   متخصص زنان و زایمان
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

۴ (۰%) ۱ رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. هزینه پاسخ دهی به سوال شما ۵ هزار تومان میباشد . 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما