هزینه اصلاح طرح لبخند - پرسش 7079

  • تصویر کاربر ندا چهارشنبه ۲۲ آذر ۹۶( 1 سال پیش) متخصص دندانپزشکی
    با سلام بعضی جاها برای طرح لبخند هزینه ای 20 میلیونی می گیرن ولی کلینیک هایی هم هستند که با قیمتی کمتر این کار رو انجام میدن. قیمت واقعی اصلاح طرح لبخند چقدر هست و این اختلاف هزینه به چیا بستگی داره؟
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما چهارشنبه ۲۲ آذر ۹۶( 1 سال پیش)
      هزینه اصلاح طرح لبخند به دندان پزشک، نوع بیمه درمانی، وضعیت بهداشتی دندان و میزان اصلاح بستگی دارد. هر چقدر برای داشتن لبخند زیبا به درمان پیچیده تری نیاز باشد قیمت و هزینه درمان طراحی لبخند نیز افزایش می یابد. قیمت هر واحد دندان چیزی در حدود 800 تا 1200000 هزار تومان می باشد. گرچه در برخی کلینیک های خصوصی هزینه ای بیشتر از این برای اصلاح طرح لبخند گرفته می شود.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

4 (0%) 1 رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. هزینه پاسخ دهی به سوال شما 5 هزار تومان میباشد . 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما