نعوظ و اندازه آلت - پرسش ۷۶۲۲

  • تصویر کاربر حسن سه شنبه ۴ اردیبهشت ۹۷( ۱ سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
    سلام دو ساله که ازدواج کردم ولی صاحب فرزند نشدیم. تست اسپرم دادم و مشکلی نیست ولی مشکلم سایز التمه گاهی اوقات با کوچکترین تحریکی نعوظ انجام میشه ولی موقع رابطه سریع کوچیک میشه التم با نعوظ حدود ۱۳-۱۴ سانته ولی موقع رابطه خیلی کمتر از این عدد میشه لطفا بگید باید چیکار کنم
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما سه شنبه ۴ اردیبهشت ۹۷( ۱ سال پیش)
      سلام هیچی اطمینان خاطر داشته باش مشکلی نداری و اعتماد بنفس داشته باس مشکل شما عدم اعتماد بنفس هستش درضمن من نفهمیدم بعد از انزال آلت سریع کوچیک میشه یا به انزال نرسیده کوچیک میشه؟
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

۴ (۰%) ۱ رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. هزینه پاسخ دهی به سوال شما ۵ هزار تومان میباشد . 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما