چیزی شبیه زگیل تناسلی بدون داشتن سکس - پرسش 11343

 • تصویر کاربر yas شنبه ۲۴ آذر ۹۷( 8 ماه پیش) متخصص زگیل تناسلی
  سلام من 40 سال سن دارم و الان شش ماه یا بیشتر است که عقد کردم دخول نداشتم ولی تماس با آلت داشتم یک دانه گوشی بدون خارش ولی مثل یک ضایعه داشتم خیل وقت بود و هیج مشکلی هم ایجاد نکرده بود ولی الان روی یکی یکطرف از دستگاه تناسلی ام که نزدیک به رحم هم نیست تعداد زیادی حدودا هفت تا جدا با فاصله چیزی شبیه زگیل ایجاد شده که نه خارش دارد نه درد و نه سوزش فقط دست که میکشم برآمدگیهایش را حس میکنم که این مورد کمی نگرانم کرده لطفا راهنمایی کنید راه درمان چیست؟ممنونم
  1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان پنجشنبه ۳ آبان ۹۷( 9 ماه پیش)

   سلام.باید حتما مراجعه به متخصص زنان داشته باشی چون شاید زگیل باشد در آن صورت باید نمونه گیری شود و در ضمن دارو داده شود تا استفاده کنید تا زیادتر نشود.

  2. تصویر کاربر دکتر محمد جباری شنبه ۲۴ آذر ۹۷( 8 ماه پیش)

   سلام
   هر ضایعه ای الزاما زگیل یا بیماری نیست لذا توصیه می کنم معاینه شوید و براساس تشخیص صحیح درمان مناسب را دریافت کنید

  3. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری شنبه ۲۴ آذر ۹۷( 8 ماه پیش)

   سلام.ممکنه فولیکولیت یا مولوسکوم یا زگیل مطرح باشه
   نگران نباش ولی بهتره برای ارزیابی دقیقتر به پزشک مراجعه شود

  4. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور شنبه ۲۴ آذر ۹۷( 8 ماه پیش)

   با سلام به متخصص زنان مراجعه کنید من ارولوژیست هستم

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

4 (0%) 1 رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. هزینه پاسخ دهی به سوال شما 5 هزار تومان میباشد . 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما