پولیپ کیسه صفرا - پرسش ۱۷۰۷

 • تصویر کاربر میرزایی چهارشنبه ۳۰ فروردین ۹۶( ۲ سال پیش) متخصص گوارش و کبد
  با سلام در سونوگرافی شکم پولیپ کیسه صفرا مشاهده شده است.اقدامات تشخیصی برای تعیین سرطانی یا غیر سرطانی بودن ان چیست و در صورت غیر سرطانی بودن چه اقدام درمانی را باید انجام داد. با تشکر
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما چهارشنبه ۳۰ فروردین ۹۶( ۲ سال پیش)
   سلام
   بستگى به علائم داره
   اگه درد وجود داشته باشه یا پولیپ بزرگ یا مشکوک به بدخیمى باشه باید حراحى بشه
   و بعد نمونه جراحى شده براى تشخیص به پاتولوژى فرستاده میشه
   براساس تشخیص پاتولوژى تصمیم به درمان گرفته میشه
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

۴ (۰%) ۱ رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. هزینه پاسخ دهی به سوال شما ۵ هزار تومان میباشد . 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما