مشکل نعوذ - پرسش 7134

 • تصویر کاربر علی دوشنبه ۱۶ بهمن ۹۶( 2 سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
  سلام. من خارج‌ از ایران‌ تحصیل میکنم امکان‌ رفتن به دکتر برای آزمایش خون یا تستهای دیگه ندارم. تابستون برمیگردم ایران. دوسال پیش دیسک کمر عمل کردم. تقریبا از قبلش و کاملا بعد عمل نعوذم کم و کم شد. چون مجرد هستم و رابطه ندارم متوجه نشدم. فقط گاهی سالی یکی دوبار اونم محض اطمینان‌ سیلدنافیل نصفه 100 استفاده میکردم خوب بودم. در شرف ازدواج هستم بسیار نگرانم. در زمان مشکل دیسک تقریبا یکسال فلوکستین دکترم بهم داد نمیدونم اثر اون هست یا نه. شش ماهه دیگه‌ نمیخورم‌. برای آزمایش پروستات رفته بودم سال پیش سونوگرافی‌ دکتر گفت یه مقدار کم ورم داره مشکلی نیست‌. یه مدت کبد‌م چرب شد نوع دو که رژیم گرفتم برگشت‌ بحالت نرمال. الانم‌ ورزش میکنم دویدن رو تردمیل‌ و وزنه زدن سبک. درحال حاضر دارم قرص جینسینگ و آل ارژنین میخورم‌. تاثیری حس‌ نمیکنم. دنبال درمان دائمی ام. سنم سی چهارساله و خب خیلی نگران این موضوع هستم. چیکار کنم چه دارویی بخورم که مثل سیلدتافیل‌ موقت‌ نباشه. دنبال راه حل و درمان اساسی هستم. تمرینات‌ کگل‌ هم‌ شروع‌ کردم‌. طی چندسال گذشته استرس و نگرانی هام زیاد‌ بود. الان خیلی خوبم و روحیه ام‌ خوبه. اما‌ تحریک‌ پذیر‌ نیستم‌ نسبت به‌ دیدن‌ محرک‌ ها. لیبیدو‌ حس میکنم‌ تو‌ بدنم‌ اما‌ نعوذ‌ نه. گاهی‌ وقتا‌ صبح‌ ها‌ با نعوذ‌ پامیشم‌ اما‌ خیلی‌ کم‌ قدرت‌ و سریع‌ ازبین‌ می ره. ممنون‌ میشم‌ راهنمایی بفرمایید‌ مشکل‌ چی و چیکار‌ کنم تا تابستون که‌ برگردم‌ ایران‌ و دکتر‌ برم‌ برای‌ درمان‌ بهتر. الان‌ خیلی‌ نگرانم‌ و میترسم‌ دیر بشه‌ و بدتر‌ بشه.
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما جمعه ۱۳ بهمن ۹۶( 2 سال پیش)
   سلام،با توجه به اینکه فرمایش میکنید پس از عمل دیسک دچار مشکل فوق شده اید بهتر است بعد از برگشتن یک Rigi Scan(اسکن و بررسی اعصاب ناحیه تناسلی)انجام بدهید
  2. تصویر کاربر علی یکشنبه ۱۵ بهمن ۹۶( 2 سال پیش)
   ممنون از جواب. حتما به محض برگشت انجام خواهد داد. در یوتیوب در مورد آن تحقیق کردم.
   نکته این است که مطمئن نیستم بعد از عمل کمر این اتفاق برای من افتاده یا از قبل هم بوده. اما هرچه بوده به مرور بوده.
   توصیه ای برای کمک به رفع این مشکل تا آن زمان دارید. قرص یا فعالیتی؟ منظورم قرص مثل سیلدنافیل برای رابطه و به صورت موقتی نیست. منظورم برای کمک به بهبود دائمی. هرچند میدونم تا مشخص نشه که اشکال روانی یا جسمی است اما استرس دارم و میترسم این ترس و استرس بدتر لطمه بیشتر بزنه. ممنون
  3. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۱۶ بهمن ۹۶( 2 سال پیش)
   سلام،کپسول سینورکس داروی خوبی است
   هر ١٢ ساعت یکبار مصرف کنید
  4. تصویر کاربر علی دوشنبه ۱۶ بهمن ۹۶( 2 سال پیش)
   متاسفانه این دارو به نظر میرسه تو ایران هست و من هرچی سرچ کردم تو داروخانه های اروپا با این اسم و برند پیدا نکردم. امکانش هست اسم دارویی رو بفرمایید که برند خارجی باشه. ترکیبات این دارو یوهمبین، جنسینگ، ال آرژنین و ... بود. که به نظر میرسه بیشتر به افزایش لیبیدو کمک میکنند تا نعوذ. اگر تاثیر داره که ممنون میشم یک برند خارجی بفرمایید تا بتوانم اینجا تهیه کنم. مثلا ایا قرص سیالیس برای من مناسب هست؟
  5. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۱۶ بهمن ۹۶( 2 سال پیش)
   سلام،قرص سیالیس موثر هست
   اساسا" همانجور که قبلا" عرض کردم مشکل نعوظ در اقایان جوان بیشتر جنبه روحی-روانی دارد.در صورت تایید موضوع فوق و عدم وجود مشکلات عروقی و اناتومیک مصرف کوتاه مدت دارو جهت برگشت نزدیکی به حالت نرمال و بازگشت اعتماد به نفس توصیه میشود
  6. تصویر کاربر علی دوشنبه ۱۶ بهمن ۹۶( 2 سال پیش)
   بسیار سپاسگزارم. انشاله تابستون خدمتتون میرسم در بیمارستان آتیه. ممنون از وقتی که گذاشتید
  7. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۱۶ بهمن ۹۶( 2 سال پیش)
   ???
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما