اختلال در نعوظ - پرسش 7213

 • تصویر کاربر فتاح یکشنبه ۲۲ بهمن ۹۶( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 152 متخصص کلیه و مجاری ادراری
  باسلام
  بنده در اواسط شهریور ماه امسال در حین انجام کار دچار حادثه کاری شدم بدین صورت که در بین لوله ۹۶ اینچ به وزن بیش از ده تن و دیواره کانال به عمق ۵ متر قرار گرفته ک برخورد لوله ب شکم و قفسه سینه من صورت گرفت و از ناحیه لگن مهره های کمر و ستون فقرات و ۴ دنده سمت راست و همچنین استخوان ترقوه و پارگی ریه دچار مصدومیت و همچنین کبودی شدید لگن .شکم . آلت تناسلی داشتم و الان با گذشت ۵ ماه از حادثه مذکور هنوز از ناحیه لگن و دستگاه تناسلی دچار درد نسبتاً شدید و عدم نعوظ کامل هستم .در مراجعه به پزشک متخصص دفقط دارویی سلکسیب تجویز نمود ولی مشکل بنده حل نشد و حتی این مشکل را با حادثه کاری مرتبط ندانست . خواهشمندم در این مورد مشاوره و راهنمایی بفرمایید..
  ممنون و سپاسگزارم
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما یکشنبه ۲۲ بهمن ۹۶( 4 سال پیش)
   سلام،بهتر است یک Rigi Scan جهت بررسی سلامت اعصاب ناحیه تناسلی انجام دهید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما