کرم روشن کننده - پرسش ۱۴۲۰۶

 • تصویر کاربر زینب پنجشنبه ۲۲ فروردین ۹۸( ۲ ماه پیش) متخصص زیبایی
  سلام
  من برای روشن کنندگی پوست تعریف کرم روشن کننده آردن حاوی آربوتین رو شنیدم. ولی از روشن کننده ها به دلیل دارا بودن هیدروکینون میترسم استفاده کنم. آیا آربوتین هم عوارض هیدروکینون رو داره و موتاژن هست؟ در دوران بارداری میشه استفاده کرد؟
  یه سوال دیگه: برای روشن کردن زیر بغل و کشاله ران چه محصولی را پیشنهاد میکنید؟
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری پنجشنبه ۲۲ فروردین ۹۸( ۲ ماه پیش)

   سلام

   آربوتین پایه گیاهی داشته و بی خطر است
   هم صورت و هم زیر بغل قابل استفاده است

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
۱ (۲۰%) ۲ رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. هزینه پاسخ دهی به سوال شما ۵ هزار تومان میباشد . 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما