انتقال ویروس hpv واژینال - پرسش ۹۰۶۱

 • تصویر کاربر وظیفه شنبه ۳۰ تیر ۹۷( ۱۰ ماه پیش) متخصص زگیل تناسلی
  با سلام یکی از همکاران ماما از طریق بیمار زایمانی مبتلا به ویروس hpv واژینال که احتمالا بر روی کشاله ران و اطراف مقعد هم زگیل داشته بعد از یک ماه از تماس بر روی نقاطی از دست و انگشتان دچار زگیل شده که تحت کرایو درمانی میباشد والان در یک مهمانی با من و سایر دوستان دست داد ایا احتمال دارد که من و دوستانم هم مبتلا شویم؟
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری شنبه ۳۰ تیر ۹۷( ۱۰ ماه پیش)
   سلام
   احتمال انتقال آلودگی از این طریق زیاد نیست
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

۴ (۰%) ۱ رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. هزینه پاسخ دهی به سوال شما ۵ هزار تومان میباشد . 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما