رشد قد - پرسش 13047

  • تصویر کاربر مژده یکشنبه ۱۴ بهمن ۹۷( 6 ماه پیش) متخصص تغذیه و رژیم
    من ۱۶ سالمه و قدم ۱۶۰ من خیلی رشد قدیم خوبه واقعا استعدادشون دارم اما خانوادم خیلی بلند نیستن راستش این یکم منو میترسونه من فقط تغذیم خوبه دوست دارم ورزش کنم اما خانوادم به حرفم گوش نمیدن و برام بارفیکس نمیخرن که بتونم باهاش ورزش کنم حالا شما بگید من باید چیکار کنم چه جوری میتونم با این شرایط سخت و بدون ورزش بلند شم؟؟؟؟؟؟؟
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما یکشنبه ۱۴ بهمن ۹۷( 6 ماه پیش)

      سلام ، با توجه به اینکه شما سن ۱۴ رو رد کردین و قطعا پریود هم میشین ، افزایش قد بیشتری بر ای شما متصور نیست ، اما روزی ۲ تا قرص افزایش قد ال آرژنین یکی بعد از ناهار ویکی بعد از شام میل کنید تا دوماه ، و در حین این زمان طناب بزنید و پرش پروانه داشته باشید حداقل روزی ۱۰۰ تا پرش . اگر در ماه سوم تاثیر گرفتید به پزشک متخصص تغذیه هم مراجعه کنید برای دریافت رژیم متناسب خودتان.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

4 (0%) 1 رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. هزینه پاسخ دهی به سوال شما 5 هزار تومان میباشد . 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما