پروستات - پرسش ۹۴۰۳

  • تصویر کاربر محمد چهارشنبه ۱۷ مرداد ۹۷( ۹ ماه پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
    سلام من ۲۰سال سن دارم و از اول راهنمایی خودارضایی میکنم که چند ماه پیش درد های خفیفی در در ناحیه مثانه حس کردم و رفنم دکتر و دکتر برام سنو گرافی پر و خالی و ازمایش خون و ادرار نوشت .خون و ادرار مشکلی نداشت اما سنوگرافی من دکتر گفت۶۰سی سی از ادرار من در مثانه باقی ماند که فکر کنم یکم بخاطر استرس بود که درست تخلیه نشد و خیلی هم اب خوردم و برام کپسول پروترال و قرص باکلوفن تجویز کرد که چند روز اول فقط استفاده کردم ودیگه نه و دوتر گفته بود اینها روبخور یک سنوگرافی دیگه نوشنم انجام بده بیار که اینکارو تا الان انجام ندادم و الان مشکلی دردی چیزی ندارم .میخوام بدونم اگه الان قرص هارو بخورم تا یک ماه بعد سنوگرافی بدم مشکلی نیست؟؟؟ واینکه مشکلی در سنین بالا برام ایجاد نمیشه مثل سرطان پروستات ممنون توروخدا جواب بدین
    1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور چهارشنبه ۱۷ مرداد ۹۷( ۹ ماه پیش)
      با سلام سونوگرافی رو انجام بده مشکل سرطان پروستات مطرح نیست و در سنین بالا هم انشالله مشکلی پیش نمیاد
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

۴ (۰%) ۱ رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. هزینه پاسخ دهی به سوال شما ۵ هزار تومان میباشد . 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما