التهاب پروستات - پرسش 11168

 • تصویر کاربرمحمد پنجشنبه ۲۶ مهر ۹۷( 11 ماه پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
  سلام.من متاهل و 33 ساله هستم. سالها سوزش ادرار و قطعی آخر ادرار داشتم. زیر نظر متخصص رفتم و ابتدا بهم افلوکساسین داد و ترازوسین و گلوکوفاژ. آزمایشام عفونت رو نشون میداد. بعد از یکماه دوباره آزمایش دادم باز عفونت بود ولی کمتر. در هر دو آزمایش پی اس ای بنده خوب بوده. جدیدا برام سیستوسکوپی نوشت انجام دادم و دکتر گفت التهاب پروستات داری که چون مدت زیادی گذشته یه خورده مزمن هم شده و بهم قرص تاوانکس 500-ترازوسین2- کپسول کرانبری و کپسول نعنا فلفلی داده و قراره یکماه بعد دوباره آزمایش بدم. کار دیگه ای که مفید باشه میتونم انجام بدم؟
  1. تصویر کاربردکتر محمد جباریپنجشنبه ۲۶ مهر ۹۷( 11 ماه پیش)

   سلام
   خیر همین روند درمانی را ادامه دهید.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

4 (0%) 1 رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما