مدت زمان مصرف كپسول تامسولوسين - پرسش 1474

 • تصویر کاربر كريم سه شنبه ۱۵ فروردین ۹۶( 2 سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
  با سلم اينجانب حدود 7ماه است به دكتر كليه ومجاري در مورد بزرگ شدن پروستات سه بار مراجعه كرده ام وكپسول تامسولوسين براي من تجويز كرده است وهروز يكبار بعداز شام اينجانب حدود دو ماه است خودم مقدار مصرف را يك روز در ميان ويه هفته است دو روز در ميان كپسول را مصرف مي كنم در روز اول ودوم مشكلي از لحاظ درد زير شكمي ندارم روز سوم ارام ارام احساس درد ضعيف در مثانه وبيضه ها وزير شكمي احساس مي كنم كه در شب روز سوم شروع به مصرف كپسول مي كنم مي خواستم بپرسم اينجانب تا كي اين دارو را مصرف خواهم كرد ايا اگر تا اخر عمر مصرف كنم مشكلي نخواهد داشت وعوارضي در طولاني مدت نخواهد داشت ضمنا در روز سوم احساس مي كنم گاز هاي روده در پايين روده جمع شده ونمي توانند در اثر فشار پروستات خارج شوند ايا درست است وهنگامي كه داراز كش مكنم باداها مقداريش خارج شده وكمي راحت تر مي شوم لطفا راهنمايي فرمائيد ويك دارويي بگوييد كه بيماري مرا بطور كامل درمان كند به ازمايشات خون سه تا چهار رفته ام PSAشده 2تا 2.5وسونوگرافي هم رفته ام بزرگي پروستات دارم حدود68 مي باشد وعدم تخليه كامل ادرار بعداز رفع ان 60تا80 مي باشد
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما سه شنبه ۱۵ فروردین ۹۶( 2 سال پیش)
   داروي تامسولوسين بايد مرتب و روزانه مصرف شود
   مصرف دارو هميشگي است
   عوارض آن سردرد و سرگيجه و درد مفاصل مي باشد
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما