مدت زمان مصرف کپسول تامسولوسین - پرسش 1474

 • تصویر کاربر کریم سه شنبه ۱۵ فروردین ۹۶( 2 سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
  با سلم اینجانب حدود 7ماه است به دکتر کلیه ومجاری در مورد بزرگ شدن پروستات سه بار مراجعه کرده ام وکپسول تامسولوسین برای من تجویز کرده است وهروز یکبار بعداز شام اینجانب حدود دو ماه است خودم مقدار مصرف را یک روز در میان ویه هفته است دو روز در میان کپسول را مصرف می کنم در روز اول ودوم مشکلی از لحاظ درد زیر شکمی ندارم روز سوم ارام ارام احساس درد ضعیف در مثانه وبیضه ها وزیر شکمی احساس می کنم که در شب روز سوم شروع به مصرف کپسول می کنم می خواستم بپرسم اینجانب تا کی این دارو را مصرف خواهم کرد ایا اگر تا اخر عمر مصرف کنم مشکلی نخواهد داشت وعوارضی در طولانی مدت نخواهد داشت ضمنا در روز سوم احساس می کنم گاز های روده در پایین روده جمع شده ونمی توانند در اثر فشار پروستات خارج شوند ایا درست است وهنگامی که داراز کش مکنم باداها مقداریش خارج شده وکمی راحت تر می شوم لطفا راهنمایی فرمائید ویک دارویی بگویید که بیماری مرا بطور کامل درمان کند به ازمایشات خون سه تا چهار رفته ام PSAشده 2تا 2.5وسونوگرافی هم رفته ام بزرگی پروستات دارم حدود68 می باشد وعدم تخلیه کامل ادرار بعداز رفع ان 60تا80 می باشد
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما سه شنبه ۱۵ فروردین ۹۶( 2 سال پیش)
   داروی تامسولوسین باید مرتب و روزانه مصرف شود
   مصرف دارو همیشگی است
   عوارض آن سردرد و سرگیجه و درد مفاصل می باشد
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
4.2 (84%) 5 رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. هزینه پاسخ دهی به سوال شما 5 هزار تومان میباشد . 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما