دردقفسه سینه وپشت - پرسش 10637

  • تصویر کاربر ابراهیمی سه شنبه ۱ آبان ۹۷( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 47 متخصص قلب و عروق
    باسلام.من هرماه دویاسه باردردی ازطرف راست بالای کلیه ام شروع میشه ومیره درقلبم آروم میشه طی این دردچهارروزطول میکشه این درددرپشت سینه ام هم هست مثل اینکه یک چاقوروبه سینه ام زده اندوازپشت بیرون اومده اصلانمیتونم نفسم روبالابکشم.وزنم از۷۲به ۴۳رسیده همه فکرمیکنن معتادهستم.به همه دکترارفتم نفهمیدن چیه.هرکی یه چیزی گفت.ازشماخواهش میکنم کمکم کنیدخانواده ام داره ازهم میپاشه.۳۵سال دارم یک دختر۸ساله.
    1. تصویر کاربر دکتر حسین نجفی سه شنبه ۱ آبان ۹۷( 2 سال پیش)

      سلام همکاران داخلی شما وا ویزیت نمایند

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما