نفس تنگی - پرسش ۱۴۱۶۳

 • تصویر کاربر حسین چهارشنبه ۲۱ فروردین ۹۸( ۲ ماه پیش) متخصص قلب و عروق
  من مصرف کننده مواد مخدر هرویین هستم و از پارسال با یک سرما خوردگی کوچک واهمییت ندادن مشکلم ب نفس تنگی شدید رسید وچند تا دکتر رفتم و بهترین داروهایی ک بهم جواب داده امپول هیدرو کورتیزون وامپول تیولین وکپسول تاوانکس وقرص ستیریزین وقرص پردنیزولون بوده که امپول ها رو در یک نسخه از یه دکتر و قرص ها از یه دکتر دیگر ولی بعد اتمام داروها دوباره همون نفستنگی هست لطفا شما هم نگید ک باید نکشی چوواقعاهمه گفتن و تکراریه یه درمانی هست حتی وقتی ادم بکشه لطفا منو راهنمایی کنید ب خدا بسکه اسپرس زدم دیگه توان ندارم
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما چهارشنبه ۲۱ فروردین ۹۸( ۲ ماه پیش)

   سلام علیکم.
   اعتیاد یک بیماری است و فقط با توصیه به نکشیدن درمان نمی شود.
   چه بسا ابتدا اختلال در نوروترانسمیترها بوده است که به علت عدم درمان مناسب به اعتیاد انجامیده است.
   مثل هر بیماری دیگری باید به متخصص مراجعه کرد و برای درمان زحمت کشید و اصول درمانی و بهداشتی و...را همراه کرد تا به امید خدا به موفقیت برسید.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

۴ (۰%) ۱ رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. هزینه پاسخ دهی به سوال شما ۵ هزار تومان میباشد . 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما