بی اختیاری مدفوع - پرسش ۱۳۸۷۰

 • تصویر کاربر غزل سه شنبه ۲۱ اسفند ۹۷( ۲ ماه پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
  با سلام خدمت شما من ماهی یکبار دچار بی اختیاری مدفوع میشوم علتش چی می تونه باشه.۳۵ سال دارم.لطفاً راهنمایی بفرمائید.باتشکر
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما سه شنبه ۲۱ اسفند ۹۷( ۲ ماه پیش)

   سلام بی اختیاری مدفوع میتواند به چند دلیل باشد که لازم است برای تشخیص درست، جهت معاینه دقیق و معاینات بالینی و انجام یکسری آزمایش حتما به متخصص اورولوژی مراجعه کنید .

  2. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق سه شنبه ۲۱ اسفند ۹۷( ۲ ماه پیش)

   سلام،اگر واقعا در سیستم دفعی شما مشکلی وجود داشت باید اکثر اوقات بی اختیاری مدفوع میگرفتید نه ماهی یکبار
   به نظر میرسد عوامل محیطی،تغذیه خاص و‌مسائل روحی روانی در پدیده فوق دخیل باشند

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

۴ (۰%) ۱ رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. هزینه پاسخ دهی به سوال شما ۵ هزار تومان میباشد . 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما