زگیل تناسلی - پرسش ۱۲۸۳۱

 • تصویر کاربر قادر جمعه ۲۸ دی ۹۷( ۵ ماه پیش) متخصص زگیل تناسلی
  باسلام چندروزی ست که درکنارمقعد یک تیکه گوشت خیلی کوچک که بین دوتاانگشت قابل لمس وتشخییه وزیرپوستی وقابل تحرک به تکان خوردن باانگشت با این طرف وان طرف میباشد ویک ذره دردخیلی کم دارد خاستم بدانم ایا این یک زگیل تناسلی است یاخیر باتشکر منتظرجواب ۳۸ سال سن دارم مردهستم
  1. تصویر کاربر قادر پنجشنبه ۲۷ دی ۹۷( ۵ ماه پیش)
   ukbhii
  2. تصویر کاربر مشاور نبض ما جمعه ۲۸ دی ۹۷( ۵ ماه پیش)

   سلام ، با توصیفی که از زائده ایجاد شده کردین ، زگیل تناسلی نیست و ممکن است خال گوشتی یا برامدگی چربی باشد که اگر آزار دهنده است ، بهتر است برای از بین بردن آن و راحت شدن از شر آن به پزشک اورولوژ یا جراح عمومی مراجعه کنید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
۲.۵ (۵۰%) ۴ رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. هزینه پاسخ دهی به سوال شما ۵ هزار تومان میباشد . 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما