ترمیم پرده بکارت - پرسش 12844

 • تصویر کاربر شادی جمعه ۲۸ دی ۹۷( 1 سال پیش) متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  سلام وقت بخیر
  لطفا میتوانید بمن بگید که در کرج دکتری هست که برای ترمیم پرده بکارت که هم کارش خوب باشه و هزینه ای که دریافت میکند بیشتر از ۱ میلیون نباشه من به تازگی این اتفاق برام افتاده و اولش اصلا متوجه نشدم چون در شرایط مناسبی نبودم .لطفا منو راهنمایی کنید و اگر امکانش هست از طریق پیامک جواب من رو بدهید
  1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان جمعه ۲۸ دی ۹۷( 1 سال پیش)

   سلام

   ترمیم بکارت از نظر قانونی اشکال دارد و این کار به صورت غیر قانونی انجام میشود ومن پزشکی که این کار را انجام بدهد نمی شناسم.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما