ریموو تتو - پرسش 9678

 • تصویر کاربر شهلا شنبه ۳ شهریور ۹۷( 11 ماه پیش) متخصص زیبایی
  سلام خسته نباشید
  مادر من زیر دست یه تتو کار ناشی رژگونه تتو کرده الان بیشتر از یک ساله ولی قرمز پررنگه شما چه روشی رو توصیه می کنید؟ آیا کرمی هست که بتونه به مرور زمان کمرنگش کنه؟ کار ریموو هم انجام داده ولی تتوش فقط یه درجه کمرنگ شده هنوز قرمز پررنگه
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری شنبه ۳ شهریور ۹۷( 11 ماه پیش)
   سلام
   اکثر درمانها رضایت بخش نیستند
   لیزر هم ممکن است خیلی کمک کننده نباشد
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

4 (0%) 1 رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. هزینه پاسخ دهی به سوال شما 5 هزار تومان میباشد . 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما