آیا امکان حاملگی مجدد بعد از بستن لوله ها وجود دارد؟ - پرسش 328

  • تصویر کاربربی دوشنبه ۱۱ بهمن ۹۵( 2 سال پیش) متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
    30 سال سن دارم بعد از سزارین سوم از دکترم خواستم لولهایم را ببندد او هم لولهایم را برید حالا پشیمان هستم آیا راه بازگشتی وجود دارد تا لولهایم درست شود و دوباره حامله شوم
    1. تصویر کاربرمشاور نبض مادوشنبه ۱۱ بهمن ۹۵( 2 سال پیش)
      عمل TL (بستن لوله ها) باعث نازایی می شود. مجدداً تحت شرایطی می توان لوله ها را ترمیم کرد. ولی چون ممکن است باعث چسبندگی شود ترجیحاً می تواند IVF انجام دهد.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما