عدم کنترل مدفوع - پرسش 13003

  • تصویر کاربر حجت یکشنبه ۱۴ بهمن ۹۷( 6 ماه پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
    سلام: اخیرا در هربار ادرار کردن بشدت احساس مدفوع دارم و معمولا بعد از ظهرها باعث کثیفی شورتم میشود بطوری که هرشب مجبورم شورتم را شسته وبه حمام بروم ضمنا از پماد رکتول هم چندین جعبه استفاده کرده ام لطفا راهنمایی بفرمایید و چنانچه دارویی برای درمان تجویز میفرمایید اعلام بفرمایید. ضمنا سن من ۵۷ سال است.
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما یکشنبه ۱۴ بهمن ۹۷( 6 ماه پیش)

      با سلام با توجه به سن و تغییرات هورمونی شما میبایست جهت معاینه و آزمایش به پزشک متخصص گوارش مراجعه کنید و از مصرف دارو بصورت خودسرانه بپرهیزید . البته از خوردن میوه موز روزی ۲ تا و تمرینات کگل هم میتوانید بهره ببرید و اگر طی یک دوره ۱۰ روزه خوب نشدین به پزشک متخصص گوارش حتما مراجعه کنید .

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

4 (0%) 1 رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. هزینه پاسخ دهی به سوال شما 5 هزار تومان میباشد . 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما