بی اخطاری مدفوع - پرسش ۹۴۸۲

  • تصویر کاربر عزیزیان سه شنبه ۲۳ مرداد ۹۷( ۱۱ ماه پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
    سلام خسته نباشید من پدرم سکته کرده چند بار الان چند وقته از بیمارستان مرخص شده .تقریبا چند روز است بی اخطار مدفوع میکنه حتی متوجه نمیشه باید از بویی که پخش میشه متوجه میشیم .لطفا خواهش میکنم بگید دلیلش چیه باید چیکار کنیم‌.ایا درمان میشه .یا خدایی نکرده ایزی لایف باید بشه.لطفا پاسخ سریع بدید لطف میکنید
    1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور سه شنبه ۲۳ مرداد ۹۷( ۱۱ ماه پیش)
      با سلام به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

۴ (۰%) ۱ رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. هزینه پاسخ دهی به سوال شما ۵ هزار تومان میباشد . 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما