معاشقه - پرسش 9003

 • تصویر کاربر شهرستانی پنجشنبه ۲۸ تیر ۹۷( 1 سال پیش) متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  سلام من و نامزدم یک معاشقه بدون دخول داشتیم و بیشتر با انگشت و دست تحریک صورت گرفته در حین معاشقه هم به علت خشک بودن کامل واژن من درد داشتم بعد معاشقه من در قسمت پایین تنه درد دارم و یک لخته خون در حمام دیدم این علامت از بین رفتن پردس؟ برای درد چیکار میتونم بکنم بیشتر سوزش و درد موقع نشستن و باز بودن پا دارم
  1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان پنجشنبه ۲۸ تیر ۹۷( 1 سال پیش)
   سلام.امکان اسیب به پرده وجود دارد واینکه اگر سوزش ودرد داری امکان عفونت مثانه میباشد .مراجعه به متخصص داشته باش تا درمان درست داشته باشی.

   دکتر مریم عباسیان چوری
   متخصص زنان و زایمان
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما