مشکلات روده - پرسش 14159

 • تصویر کاربرصفورا سه شنبه ۲۰ فروردین ۹۸( 6 ماه پیش) متخصص تغذیه و رژیم
  باسلام خدمت دکترمحترم.همسرمن باپسریک سالم موقع بازی زیاد سروتهش میکنه وزیادپیچش میده.دیگران میگن این کارباعث پیچیدگی روده پسرم میشه.خواستم ببینم این حرف درسته یانه؟ممنونم جواب سوالمو بدید
  1. تصویر کاربرمشاور نبض ماسه شنبه ۲۰ فروردین ۹۸( 6 ماه پیش)

   سلام

   سلام علیکم.
   هر گونه فشار و حرکت و تکان و...به بدن افراد اگر خارج از حد و اندازه و تحمل بافت ها و اعضای بدن باشد می تواند آسیب رسان باشد .
   بعضی از آسیب ها بزرگ و سریع است و بعضی آسیب ها کوچک و تدریجی است .
   تحمل افراد مختلف در سنین مختلف به آمادگی های و توانایی ها و تمرین ها و....بستگی دارد.
   بسیاری از فشارهای خارج از اندازه عوارض زودرس و یا عوارض دیررس دارد که بعدها قابل مشاهده می گردد.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

4 (0%) 1 رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما