ادرار - پرسش 9618

 • تصویر کاربر Azadeh سه شنبه ۳۰ مرداد ۹۷( 1 سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
  باسلام..من همیشه آمادگی ادرار دارم یعنی حتی یک دقیقه بعد از ادرار کردن،حتی برای یک قطره هم که شده مثانه ام آمادگی خروج ادرار دارد..و پیاده روی کردن و حتی تحرک جسمی و یا چند دقیقه به تأخیر انداختن خروج ادرار ،لباس زیر خیس میشود و گاهی نیز بوی ادرار را نیز حس میکنم و گاهی بصورت ترشح بیرنگ یا کرم رنگ دیده میشود.
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق سه شنبه ۳۰ مرداد ۹۷( 1 سال پیش)
   سلام،به احتمال زیاد شما دچار مثانه تحریک پذیر(پر کاری عضلات مثانه)هستید
   برای تشخیص قطعی میتوانید تست نوار مثانه انجام دهید
   پیشنهاد میکنم مصاحبه تلویزیونی بنده راجع به مثانه تحریک پذیر را در سایت بنده مشاهده بفرمایید

   دکتر شهریار ناطق
   جراح کلیه و متخصص ارولوژی

   https://drshnategh.com
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما