ادرار - پرسش 9618

 • تصویر کاربرAzadeh سه شنبه ۳۰ مرداد ۹۷( 1 سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
  باسلام..من هميشه آمادگي ادرار دارم يعني حتي يك دقيقه بعد از ادرار كردن،حتي براي يك قطره هم كه شده مثانه ام آمادگي خروج ادرار دارد..و پياده روي كردن و حتي تحرك جسمي و يا چند دقيقه به تأخير انداختن خروج ادرار ،لباس زير خيس ميشود و گاهي نيز بوي ادرار را نيز حس ميكنم و گاهي بصورت ترشح بيرنگ يا كرم رنگ ديده ميشود.
  1. تصویر کاربردکتر شهریار ناطقسه شنبه ۳۰ مرداد ۹۷( 1 سال پیش)
   سلام،به احتمال زياد شما دچار مثانه تحريك پذير(پر كاري عضلات مثانه)هستيد
   براي تشخيص قطعي ميتوانيد تست نوار مثانه انجام دهيد
   پيشنهاد ميكنم مصاحبه تلويزيوني بنده راجع به مثانه تحريك پذير را در سايت بنده مشاهده بفرماييد

   دکتر شهریار ناطق
   جراح کلیه و متخصص ارولوژی

   https://drshnategh.com
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما