کامل ادرار نکردن - پرسش 10683

  • تصویر کاربر سبحان چهارشنبه ۲ آبان ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 109 متخصص کلیه و مجاری ادراری
    با عرض سلام . من ی مشکلی دارم وقتی که ادرار می کنم و از دستشویی بیرون میام احساس می کنم دوباره خود به خود ادرار می کنم و وقتی بعد از بیرون اومدن از دستشویی یبار روی زانو می شینم و بلند میشم ازم چند قطر ادرار میاد خواستم بدونم مشکل من چی ؟؟با تشکر
    1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور چهارشنبه ۲ آبان ۹۷( 4 سال پیش)

      با سلام استبرا انجام بدین

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما