عدم نعوذ کافی دستگاه تناسلی - پرسش 8105

 • تصویر کاربرعلی سه شنبه ۱۵ خرداد ۹۷( 1 سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
  سلام بر شما و ممنون از سایت خوبتون.
  من 50 ساله هستم و تقریبا از 40 سالگی به تدریج دچار کاهش نعوذ شدم تا امروز که نعوذ در من به 20 درصد رسیده و میل جنسی نیز به شدت کاهش یافته است.چند مرحله به پزشک مراجعه نمودم هر بار داروها و قرص هایی داده شد که مدتی پس از اتمام داروها دوباره وضعیت به حالت قبل بازگشت.تمرینات کیگل را نیز انجام دادم تاثیر چشمگیری نداشت.2 سال قبل به متخصص مراجعه نمودم ایشان نیز سونوگرافی و آزمایش خون تجویز کردند و قرص تستوسترون و قطره گل سرخ و چند قرص و آمپول نیز تجویز نمودند که از بین آنها تادالافیل 10 تاثیر خوبی داشته با عنایت به اینکه AST در کبد من 32 و ALT 48 می باشد آیا تداوم استفاده از این قرص برای کبد من مضر نیست؟
  ضمنا یک سری آزمایشات نیز ضمیمه میکنم.
  سپاسگزارم
  1. تصویر کاربردکتر رضا ولی پورسه شنبه ۱۵ خرداد ۹۷( 1 سال پیش)
   با سلام در آزمایشات شما اثری از بررسی تیروئید هورمون تستوسترون و بسیاری از آزمایشات دیگر نیست و باید انجام بشه

   دکتر ولی پور
   | ارولوژی | متخصص کلیه و مجاری ادراری تناسلی
   https://dr-valipour.com
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

4 (0%) 1 رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما