میزان کراتین بالا در بارداری - پرسش ۴۳۵۶

 • تصویر کاربرسعیده سه شنبه ۶ تیر ۹۶( ۱ سال پیش) متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  با سلام من تست کراتین و پروتیین ۲۴ ساعته دادم. میزان کراتین در ۲۴ ساعت ۱۸۷۲ بود که رنجش زده بین ۶۰۰ تا ۱۸۰۰. و میزان پروتیین در ۲۴ ساعت زده ۲۹. حالا سوال من اینه که میزان کراتین که بالاست خطرناکه برلی من؟ من در هفته۱۷ بارداری هستم
  1. تصویر کاربرمشاور نبض ماسه شنبه ۶ تیر ۹۶( ۱ سال پیش)
   پروتئین در ادرار دفع میکنید
   خطر مسمومیت بارداری دارید
   زیر نظر متخصص زنان روزانه آسپرین مصرف نمایید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

۴ (۰%) ۱ رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. هزینه پاسخ دهی به سوال شما ۵ هزار تومان میباشد . 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما