گرفتگی عضله - پرسش 4258

  • تصویر کاربر امیر سه شنبه ۶ تیر ۹۶( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 313 متخصص ارتوپد و شکستگی
    سلام خسته نباشید من چند سالی هست بیرون زدگی مهره 5 دارم.الان چند وقتیه عضلات پشتم خیلی میگیره مخصوصا بالای کمرم نزدیک به گردنم وسط شونه هام.و چند وقتی هم قفسه سینم سمت چپ گاهی اوقات درد دارم ممنون از راهنماییتون
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما سه شنبه ۶ تیر ۹۶( 5 سال پیش)
      برای درد قفسه سینه به متخصص قلب مراجعه کرده و نوار قلب بگیرید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما