مشکوک به بارداری - پرسش 13541

  • تصویر کاربر هورام دوشنبه ۶ اسفند ۹۷( 1 سال پیش) متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
    من هیچ وقت یاد نمی‌گیرم سیکلم چندروزس،پریودیم همیشه هر ماه سه الی ۵روز جلو میفته ،این ماه هم ۵روز جلو افتاد و روز هفتم پریودیم پاک بودم نزدیکی داشتم همسرم میگه جهش داشته موقع ارگاسمم،آیا احتمال بارداری هست ؟از اونجایی که میگن روز پنجم پریودیت روز تخمک گذاری شروع میشه نگرانم،همسرم قرص خریده اورژانس میگه بخور ،نمیدونم چکار کنم
    1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان دوشنبه ۶ اسفند ۹۷( 1 سال پیش)

      سلام.در صورت شک میتوان از قرص اورژانسی استفاده کرد .تا احتمال را کاهش داد.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما