عفونت حاد ادراری - پرسش ۷۸۷۱

 • تصویر کاربر فرشته یکشنبه ۶ خرداد ۹۷( ۱ سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
  سلام خانمی ۵۲ ساله هستم تا ۲سال پیش چندین مرتبه دچار عفونت اداری حاد شدم که بخاطر کلیه سنگ ساز که دارم هربار قرص سیپرو فلوکساسین یا تاوانکس همراه با سفکسیم تجویز کرده اما آخرین بار دهانم آفت شدیدی زد وفهمیدم حساسیت دارم بهش درضمن ۵ سال فشارخون دارم و روزی ۲بار پوزارکس ۲۵میلی. مصرف میکنم. اکنون چه آنتی بیوتیک مناسب و قطعی برام پیشنهاد میدین همراه با دوز و طریقه مصرف باشکر
  1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور یکشنبه ۶ خرداد ۹۷( ۱ سال پیش)
   سلام حتما سنگ کلیه ها باید درمان شوند از آنتی بیوتیک سفیکسیم یا نیتروفورانتوئین میتوانید استفاده کنید

   دکتر ولی پور
   متخصص کلیه و مجاری ادراری تناسلی
   https://dr-valipour.com
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

۴ (۰%) ۱ رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. هزینه پاسخ دهی به سوال شما ۵ هزار تومان میباشد . 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما