خود ارضایی - پرسش ۱۴۲۴۲

  • تصویر کاربر قاسمی پنجشنبه ۲۲ فروردین ۹۸( ۲ ماه پیش) دکتر روانپزشک
    من چهارده سالمه و از۷و۸ سالگی به طور ناشناخته ای این کار را می کردم و از صدماتش نمی دونستم ولی حالا که فهمیدم کاری نمی تونم بکنم!
    1. تصویر کاربر دکتر مجید محمدپور پنجشنبه ۲۲ فروردین ۹۸( ۲ ماه پیش)

      سلام گاهی خودارضایی ماهیتی وسواس گونه و اجباری پیدا میکنه،در این حالت درمانهای ضد وسواس کمک زیادی میتونن بکنند،بنابراین باید به پزشک مراجعه کنید.به پدر مادر بگید که من دچار وسواس شدم و اذیتم میکنه،منو ببرید دکتر

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

۴ (۰%) ۱ رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. هزینه پاسخ دهی به سوال شما ۵ هزار تومان میباشد . 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما