زگیل - پرسش ۱۲۱۳۱

 • تصویر کاربر آریا یکشنبه ۱۸ آذر ۹۷( ۷ ماه پیش) متخصص زگیل تناسلی
  باسلام وخسته نباشید،۴۰سال سنم میباشه،به مدت چهارپنج ساله که بدنم دچار زگیل شده،بالاخص در پشت گردن در یک نقطه حدودا ده زگیل رشد کرده وسرتاسر بدنم دچار زگیل شده،حتی پیشانی هم بصورت ریز زگیل در آورده،در ناحیه گردن بعضی اوقات بشدت دچار خارش میشه،بنظر شما راه درمان چیست؟آیا این زگیل همون پاپیلومای انسانیست؟در مقعد و آلت این نوع زگیل را ندارم.باتشکر
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری یکشنبه ۱۸ آذر ۹۷( ۷ ماه پیش)

   سلام.ممکنه اسکین تگ یا فیبرواپیتلیوما مطرح باشد
   اصلا هیچ ارتباطی با پاپیلوما ویروس ندارد
   بهتره برای ارزیابی دقیقتر به پزشک مراجعه شود

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

۴ (۰%) ۱ رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. هزینه پاسخ دهی به سوال شما ۵ هزار تومان میباشد . 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما