افشای اسرار شخصیت با طرز گرفتن فرمان ماشین

شرط می‌بندم از وقتی گواهینامه رانندگی خود را گرفته‌اید در مورد سبک رانندگی خود دقت نکرده‌اید. احتمالا شما نمی دانید که طرز گرفتن فرمان  ماشین بیانگر شخصیت شما است!

نبض ما– یکی از عکس‌های زیر را که وضعیت دست‌های شما بر روی فرمان ماشین را نشان می‌دهد انتخاب کنید و یک چیز جالب در مورد خودتان یاد بگیرید.

طرز گرفتن فرمان ماشین

گرفتن فرمان ماشین شماره ۱-مینی‌مالیست

شما می‌خواهید تا حد ممکن زندگیتان ساده باشد. شما دور و بر خودتان را با چیزها و آدم‌ها شلوغ نمی‌کنید و دوستان شما بی‌ریا و صادق هستند. اما این به معنی کسالت‌آور بودن نیست: دوستان سلیقه و زندگی ساده شما را می‌پسندند.

گرفتن فرمان ماشین شماره ۲-شوخ طبع

شما دائما فکرهای عجیب دارید. شما فردی شوخ و فعال هستید. خلاقیت و مهارت‌های هنری شما برای دوستان شما جذاب هستند.

گرفتن فرمان ماشین شماره ۳-آشتی دهنده

شما از دعوا خوشتان نمی‌آید؛ ناراحت می‌شوید و تعادل شما بهم می‌خورد. اگر صدایتان را بلند کنید خانواده شما جا می‌خورند و می‌فهمند که موضوع جدی است. شما تحمل دعوا را ندارید و تمام تلاش خودتان را می‌کنید تا دعواها تمام شوند.

گرفتن فرمان ماشین شماره ۴-کمال‌گرا

شما زیاد به جزییات توجه می‌کنید و دوست دارید همه‌چیز طبق برنامه پیش برود. وقتی کاری را می‌کنید آن را به بهترین شکل انجام می‌دهید. شما همیشه مرتب و خوش‌برخورد هستید.

گرفتن فرمان ماشین شماره ۵-هشداردهنده

درگیر ترس‌های خود هستید. مثلا ممکن است چند بار به خانه سربزنید تا مطمئن شوید همه درها بسته و اطو خاموش است. شما ریسک نمی‌کنید و فقط راه‌های مطمئن را انتخاب می‌کنید. خانواده‌تان شما را خیلی دوست دارند و سعی می‌کنند تا شما آرام باشید، زیرا آنها می‌دانند که پس این نگرانی‌ها انسانی عالی قرار دارد.

گرفتن فرمان ماشین شماره ۶-ماجراجو

اگر تاکنون چتربازی یا سقوط با طناب را انجام نداده‌اید، حتما در آینده این کارها را خواهید کرد. دوستان شما از کارهای عجیب شما حیرت می‌کنند ولی حاضر به انجام آن نیستند، اما شعار شما در مورد کامل زندگی کردن را تحسین می‌کنند.

گرفتن فرمان ماشین شماره ۷-رییس

شما رییس به دنیا آمده‌اید و دوست دارید کنترل همه چیز را به دست بگیرید. مردم برای مشاوره و حمایت پیش شما می‌آیند. آنها به شما اعتماد می‌کنند زیرا شما اعتماد به نفس دارید. در کار بخاطر توانایی رهبری و سازماندهی مورد تحسین قرار می‌گیرید. در روابط پیدا کردن یک یار برای شما دشوار است. اما وقتی او را پیدا می کنید متوجه ارزش او می‌شوید.

گرفتن فرمان ماشین شماره ۸- قابل اتکا

مردم بخاطر آنکه از خانواده و دوستان خود حمایت می‌کنید شما را دوست دارند. شما از موفقیت دیگران خوشحال می‌شوید. شنونده خوبی هستید و به آنها اجازه نمی‌دهید تا ابتکار عمل را به دست بگیرند. وقتی آنها با دشواری‌های زندگی می‌جنگند، شما آرام زندگی را آن گونه که هست قبول می‌کنید.

گرفتن فرمان ماشین شماره ۹- خشن

شما چیزی به دل نمی‌گیرید و دیگران ممکن است گمان کنند که شما اهمیت نمی‌دهید. حتی در سخت‌ترین شرایط اعتماد به نفس و آرامش فکری خود را از دست نمی‌دهید. هر روز برای شما یک روز تعطیل است و همه برای داشتن اوقات خوش پیش شما می‌آیند.

گرفتن فرمان ماشین شماره ۱۰-تانک

شما همیشه مشغول هستید و وقت سروکله زدن با مردم را ندارید و همه را کنار می‌زنید. مردم شما را تحسین می‌کنند و می‌دانند برای انجام دادن کار می‌توانند روی شما حساب کنند.

منبع:العربیه

5/5 - (1 امتیاز)

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال نظر

درصورتی‌که نیاز به مشاوره و یا طرح پرسش از پزشک را دارید، فقط در بخش «از دکتر بپرسید» مطرح کنید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از پزشکان نبض‌ما بپرسید