• تصویر کاربر بی شنبه ۲۲ خرداد ۰ تعداد بازدید: 50 مشاهده پرسش
  خوبین ؟ من دختری هستم 23 ساله که از 13 سالگی به عادت بد خودارضایی مبتلا شدم الیته خدا رو شکر 2 سالی هست که ترک کردم میخوام بدونم آیا به پرده ام آسیبی وارد شده و آیا خودارضایی باعث پارگی پرده میشود ؟ اما به هیچ وجه خونریزی و دردی در اون ناحیه نداشتم و ندیدم لطفا جواب بدین . با تشکر
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۶ دی ۹۵( 4 سال پیش)
   باید در جواب پرسش شما بگوییم که اگر هیچ جسم خارجی وارد نکرده باشید و تا مادامی که چیزی وارد واژن نشده برای بکارت اتفاق خاصی نمیفته صرف خود ارضایی نمیتواند باعث ازاله شدن و از بین رفتن پرده بکارت شود .
 • تصویر کاربر بی شنبه ۲۲ خرداد ۰ تعداد بازدید: 30 مشاهده پرسش
  با سلام من برای معاینه بکارتم به 3 پزشک زنان مراجعه کردم اما با 3 جواب مختلف مواجه شدم
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۶ دی ۹۵( 4 سال پیش)
   در مورد معاینه ی بکارت خدمتتون عرض کردم که تشخیص ها متفاوته و جدای از دانستن آناتومی اون ناحیه مولفه ای به نام " تجربه " تشخیص درست تر رو مشخص میکنه.
 • تصویر کاربر بی شنبه ۲۲ خرداد ۰ تعداد بازدید: 138 مشاهده پرسش
  سلام من نه خودارضایی داشتم و نه دخول ونزدیکی اما به دکتر که مراجعه کردم گفت شما پرده ات پاره شده اگه به پزشک قانونی جهت دریافت گواهی مراجعه بشه میتوانند تشخیص بدهند که پارگی بدلیل نزدیکی نبوده؟ وبا اطمینان خودم برم معاینه بهم شک نمیکنن که نکنه با کسی رابطه داشته ام ؟
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۶ دی ۹۵( 4 سال پیش)
   نگران نباشید و شما به داشتن رابطه ی جنسی متهم نخواهی شد. عامل ازاله کننده (آلت، انگشت، دیلدو و ...) برای متخصصین پزشکی قانونی که تقریبا مو رو از ماست بیرون می کشند، قابل تشخیصه
 • تصویر کاربر بی شنبه ۲۲ خرداد ۰ تعداد بازدید: 69 مشاهده پرسش
  میخوام بدونم چرا در پاره شدن پرده بکارت تجارب ادمها بلحاظ سخت یا آسون پاره شدن پردشون متفاوته؟
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۶ دی ۹۵( 4 سال پیش)
   سختی یا آسونی ازاله شدن بکارت بسته به نوع اون متفاوته. از یکی با کوچکترین دخول و در حد نوک آلت ازاله میشه، یکی با تیغ و یه عمل جراحی، یکی دیگه هم تا اولین زایمان طبیعی باید منتظر بمونه.
 • تصویر کاربر بی شنبه ۲۲ خرداد ۰ تعداد بازدید: 29 مشاهده پرسش
  رقصیدن دختران برای ایشان مشکلی در بکارت ایجاد نمیکنه؟
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۶ دی ۹۵( 4 سال پیش)
   رقص ایجاد صدمه برای بکارت نمیکنه و جای نگرانی ندارد.
 • تصویر کاربر بی شنبه ۲۲ خرداد ۰ تعداد بازدید: 48 مشاهده پرسش
  ایا پرده حلقوی می تونه لبه هاش دندانه دندانه باشه ؟
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۶ دی ۹۵( 4 سال پیش)
   بله ممکن است در مدل بکارت حلقوی، لبه های دندانه ای هم داشته باشه.
 • تصویر کاربر بی شنبه ۲۲ خرداد ۰ تعداد بازدید: 33 مشاهده پرسش
  سوال دارم آیا پرده به مرور زمان ممکن است ترمیم شود؟ یکی از دوستان من با اینکه سالها با یکی نزدیکی داشته و بعد که به دکتربرای معاینه مراجعه کرده در جوابش گفته پرده سالمه !
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۶ دی ۹۵( 4 سال پیش)
   خیر پرده بخودی خود ترمیم و بازسازی نمیشود ممکن است دوست شما که مدتها نزدیکی داشته احتمالا مدل پرده اش ارتجاییست وپاره نمیشه ولی با تکرار نزدیکی لبه های پرده تغییر شکل پیدا میکنه که پزشک قانونی وافراد با تجربه کاملا میتونن تشخیص بدن.
 • تصویر کاربر بی شنبه ۲۲ خرداد ۰ تعداد بازدید: 53 مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشین من به دکتر مراجعه کردم و گفت پرده ات اسیب دیده البته چون با انگشت و ناخن خودارضایی کردم حدس میزنم برای اون باشه ولی با کسی رابطه نداشتم برای همین میخوام برم پزشک قانونی گواهی بگیرم برام مشکلی نداره ؟
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۶ دی ۹۵( 4 سال پیش)
   در صورتی که آسیب با انگشت باشه شما رو به رابطه ی جنسی متهم نمیکنن!
 • تصویر کاربر بی شنبه ۲۲ خرداد ۰ تعداد بازدید: 37 مشاهده پرسش
  من 3ماه نامزدداشتم وبهم خورد اما تا مدتی که با هم بودیم رابطه نزدیکی نداشتم و پرده ام سالمه اگه به پزشک قانونی مراجعه کنم اونها داشتن رابطه را متوجه میشوند؟
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۶ دی ۹۵( 4 سال پیش)
   داشتن رابطه بدون پارگی بکارت مشخص نمیشه شما که میگی نزدیکی هم نداشتی جای نگرانی نیست.
 • تصویر کاربر بی شنبه ۲۲ خرداد ۰ تعداد بازدید: 38 مشاهده پرسش
  سلام ببخشید من یه دختر ۱۵ ساله هستم و تا کنون محل پرده بکارت را نمیدونستم اما چند روز پیش که در جایی عکس پرده پاره شده و پاره نشده رو دیدم فهمیدم که پردم پاره شده اما نمیدونم چجوری حالا خیلی نگرانم نمیدونم باید چکار کنم لطفا راهنمایی کنین
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۶ دی ۹۵( 4 سال پیش)
   پرده بکارت انواع مختلفی دارد و از روی تصویر و مشاهده خود فرد هیچ گاه قابل تشخیص نیست که آسیب دیده یا خیر. خود فرد نمی تواند این موضوع را تشخیص دهد و شما نیز بهتر است خودتان اقدام به معاینه نکنید چرا که ممکن است به بکارتتان آسیب وارد نمایید. اگر رفتارهای پرخطر نداشته اید، نباید نگران این موضوع باشید. برای کسب اطمینان کامل، تنها راه مراجعه به متخصص زنان می باشد.
درحال دریافت اطلاعات

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما