ذخیره تخمک در باروری چه تاثیری دارد؟ - پرسش 320

  • تصویر کاربر بی دوشنبه ۱۱ بهمن ۹۵( 3 سال پیش) متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
    من 8 ماهه اقدام به بارداری کردم همسرم سالم و آزمایش روز سوم پریود من به شرح ذیل است: amh:1.87 و fsh:7.89 29 سالم است و2 دوره کلومفین خوردم که بار آخر 2 کیست در تخمدان چپم زدم , می خواستم ببینم ذخیره من پایین است و من چقدر فرصت دارم با تخمک خودم باردار شم
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۱۱ بهمن ۹۵( 3 سال پیش)
      در جواب آزمایشات، AMH بالای یک قابل قبول می باشد البته جهت پاسخدهی به ذخیره تخمک، میزان فولیکول های آنترال در سونوگرافی واژینال اهمیت زیادی دارد و با توجه به جواب سونوگرافی می توان اظهار نظر دقیق نمود همچنین سن شما را نمی دانیم. بهتر است جهت بررسی بیشتر به کلینیک ناباروری همراه با همسر مراجعه نمایید.

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما