کلیه ای که گفته شده سنگ ساز است، ایا تا اخر عمر این سنگ سازی ادامه میابد؟ ایا میتواند نارسائی کلیوی ایجاد کند؟ - پرسش 1095

 • تصویر کاربر ... یکشنبه ۲۹ اسفند ۹۵( 3 سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
  کلیه ای که گفته شده سنگ ساز است، ایا تا اخر عمر این سنگ سازی ادامه میابد؟ ایا میتواند نارسائی کلیوی ایجاد کند؟
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما یکشنبه ۲۹ اسفند ۹۵( 3 سال پیش)
   بله
   همیشه سنگ سازه
   ولى میشه با تغییراتى در آب آشامیدنى و تغذیه مناسب خطر اون رو کمتر کرد
   اگر سنگ خیلى بزرگ باشه و باعث هیدرونفروز بشه میتونه به کلیه آسیب بزنه

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما