پارگی دیسک کمر - پرسش 9691

 • تصویر کاربر دریا یکشنبه ۴ شهریور ۹۷( 1 سال پیش) متخصص ارتوپد و شکستگی
  با سلام من ۲۵ سال سن دارم نزدیک ۱ سال کمردرد شدید داشتم که ابتدا از کمرم شروع شد بعدش به باسنم زد و بعد به زانوم و در نهایت پای سمت راستم شروع کرد به خواب رفتن و سِری دوتا انگشت کوچیک پای راستم بعد از گرفتن ام ار ای دکتر بهم گفت پارگی دیسک دارم بعد از ۲ ماه استراحت کامل و ۱۰ جلسه فیزیوتراپی و راه رفتن در استخر که هنوز هم ادامه میدم گزگز پاهام به مرور خیلی کمتر شد و همینطور سِری دو تا انگشتام و اینکه راه رفتنم خیلی بهتر شده(به خصوص بعد ازانجام تست کاملا عادی میتونم راه برم) الان اما گاهی اوقات دوباره پام  گزگز شروع میشه و  ساق پام میگیره مشکل مهم تری که دارم ضعف پای راستم هست و اینکه دکترم قبل از گرفتن تست اعصاب  گفت خودش زود خوب میشه اما بعد از نتیجه اون تست گفتن معلوم نیست شاید تا یکی دو سال طول بکشه و بعد از اون تست درد  عجیبی تو پام دارم و به جای گرفتگی در حال حاضر یک حالت بی حسی انگار دارم میخواستم بدونم وضعیتم رو به بهبوده یا دارم بدتر میشم چون وقتی پاهام خواب میرفت احساس ضعف پا رو نداشتم
  ممنون میشم اگه بهم پاسخ بدید
  1. تصویر کاربر دکتر مجید نجفی یکشنبه ۴ شهریور ۹۷( 1 سال پیش)
   سلام و عرض ادب
   شما میتونین برای ادامه درمان یه کلینیک درد مهرگان مراجعه کنین
   به علت علایم ضعف این مشکل جدی تلقی میشه و باید زودتر بررسی بشه
   کلینیک درد مهرگان
   ۰۲۱۲۲۸۷۳۹۹۴
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما