عدم تمر کز وسر درد - پرسش 10259

 • تصویر کاربر علی شنبه ۷ مهر ۹۷( 1 سال پیش) متخصص بیهوشی و درد
  سلام حدود ۶ ماه است رگ های ناحیه شقیقه در پیشانی برجسته شده وکمی فرو رفتگی حس میکنم هم ایجاد شده در اکثر اوقات قسمت سمت راست سر من درست ان نقطه فرو رفتگی در شقیقه درد شدید میکند ۶ماه است نمی توانم تمرکز کنم ۲۴ ساعت در حال نوش خوار ذهنی هستم تو خدا کمک کنید فقط من به مدت 6 ماه روزانه 150 میل کافئین مصرف می کزدم که از 7ماه قبل دفعتا واحد و بضورت انی به 3و میل و کمتر کاهش دادم برخی می گویند اثر ترک یهویی است اما من بعد این 7ماه بدتر شدم که بهتر نه
  تایادم نرفته برخی اوقات حس می کنم سر م بی حس و سبک وکرخ شده
  1. تصویر کاربر دکتر مجید نجفی شنبه ۷ مهر ۹۷( 1 سال پیش)

   سلام
   این شرح حال کفایت نمیکنه
   حتما باید توسط یک پزشک معاینه بشین

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما