هدایت نوعی روغن مالیدنی گیاهی با تبع گرم شبیه روغن زنجبیل یا فلفل به داخل مقعد - پرسش 8147

 • تصویر کاربر صدرا شنبه ۱۹ خرداد ۹۷( 2 سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت پزشک زحمتکش و محترم
  بنده بعلت یبوست مزمن و عدم دسترسی به شیاف مقعدی تنها روغنی که دم دست بود را درون مقعد هدایت نمودم و اکنون متوجه خارش بسیار شدیدی در خود مقعد و اطراف ان و همچنین در قسمت الت الل خصوص در قسمت ختنه شده ام. و اینکه نه تنها خود الت بلکه قسمت بیضه ها را هم شامل می شود.به عبارتی دیگر محدوده خارش بسیار شدید از نوک الت گرفته تا پایین ترین قسمت بیضه ها که به مقعد ختم می شود. و از مقعد گرفته تا دور مقعد خارش بسیار سوزانی احاطه کرده است. و این سوزش و خارش عصرها کمی شدت گرفته و پس از میل افطار بسیار شدید می شود. چاره چیست؟
  1. تصویر کاربر صدرا پنجشنبه ۱۷ خرداد ۹۷( 2 سال پیش)
   وا بدون پاسخ چطور بسته میشه
  2. تصویر کاربر صدرا پنجشنبه ۱۷ خرداد ۹۷( 2 سال پیش)
   وا بدون پاسخ چطور بسته میشه
  3. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور شنبه ۱۹ خرداد ۹۷( 2 سال پیش)
   سلام قرص لوراتادین روزی یکعدد مصرف کنین

   دکتر ولی پور
   | ارولوژی | متخصص کلیه و مجاری ادراری تناسلی
   https://dr-valipour.com
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما