خونریزی زنانه - پرسش 12586

 • تصویر کاربر خانم سه شنبه ۱۱ دی ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 117 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  خانم 50 ساله هستم مدت زیادی هست که خونریزی دارم که به دکتر زنان مراجعه کردم که دکتر سه عدد امپول برای من تجویز کرد ولی خوب نشدم دوباره به دکتر مراجعه کردم چند امپول تقویتی برای من تجویز کرد ولی باز هم خوب نشدم لطفا من را راهنمایی کنید
  1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان سه شنبه ۱۱ دی ۹۷( 3 سال پیش)

   سلام

   با توجه به خون ریزی مداوم باید حتما سونو واژینال شوید تا اگر ضخامت اندومتر زیاد بود کورتاژ تشخیصی شوید مراجعه به متخصص زنان داشته باشید.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما