منفذ پوستی - پرسش 10577

 • تصویر کاربر alimpr سه شنبه ۲۴ مهر ۹۷( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 5 متخصص کلیه و مجاری ادراری
  سلام دکتر جان

  من یه جوون ۲۶ ساله هستم
  دوران کودکی بر اثر آبتنی تو دریا ظاهرا تیغ هایی به پوست دستگاه تناسلی برخورد داشته،که باعث ایجاد سه الی چهارتا منفذ ریز پوستی زیر دستگاه تناسلی شده،که مثلا ماهی یک بار که این سه قسمت رو نگاه میکنم کثیفی هایی داره که تمیز میکنم

  الان در شرف ازدواج هستم ، حقیقت تا به الان به دکتری مراجعه نکرده بودم ولی الان فکر میکنم اگر عفونت داشته باشه یا ... شاید برای همسرم دردسر ساز باشه

  منو راهنمایی میکنید لطفا؟
  1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور سه شنبه ۲۴ مهر ۹۷( 2 سال پیش)

   با سلام احتمالا خوب ختنه نشدید اون قسمتها باید با جراحی خارج بشن

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما