اچ آی وی - پرسش 10242

  • تصویر کاربر علی شنبه ۷ مهر ۹۷( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 7 متخصص کلیه و مجاری ادراری
    سلام
    من دو ماه پیش رابطه جنسی داشتم که محافظت شده هم بوده همون روز من مبتلا به گلو درد شدم که با پنی سیلین خوب نشد و به پزشک مراجعه کردم و انتی بیوتیک قوی تر گرفتم ولی باز هم نگران بودم آزمایش پی سی آر دادم بعد یک ماه و جوابش منفی بود الان از آزمایش ۱ ماه گذشته از رابطه دو ماه من دوباره گلو درد گرفتم و کو امو کسی مصرف کردم و خوب شد ولی الان جوش هایی پشت بدنم ایجاد شده که قبلا هم میشد ولی بخاطر خود ارضایی بود که داشتم ولی الان نمیدونم باز هم بخاطر خود ارضایی هست یا اچ آی وی و چند تا از مفاصل بدنم هم درد میکرد ولی برای یک روز و قطع شد میخواستم بدونم با این که جواب تست پی سی آر منفی بوده باز هم جای نگرانی هست
    1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور شنبه ۷ مهر ۹۷( 2 سال پیش)

      با سلام به متخصص عفونی مراجعه کنید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما