ضعف وتحلیل جنسی - پرسش 7520

 • تصویر کاربر پیمان دوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 158 متخصص کلیه و مجاری ادراری
  باسلام وعرض وقت بخیر
  من سن ام به 49 سال میرسه . ظرف دو سال گذشته فشار خون ام (ماکزیمم) افزایش محسوسی یافت . البته چندسال قبل مینیمم بیشتر بالا بود.بناچار از درمان های دارویی نظیر آمیلودیپین ، هیدروکسید ، لوزارتان استفاده می کردم . تدریجا احساس میکردم حس ومیل شدید جنسی ام روبه کاهش است. با تعویض داروها درحال حاضر فقط لوزارتان 25به میزان ۳ بار درروز استفاده میکنم. بازهم تاثیری که نداشته که هیچ ، کمتر هم شده ، علائم آن (دیر نعوظی ، شل بودن آلت ، حجم پایین مایع منی ، بدون جهش بودن ، ودرآمدن زود هنگام کاندوم از آلت )خلاصه خیلی نگرانم .
  البته افزایش وزنی معادل بیش از ۲۰ کیلوهم دارم . نمیدانم علت افت نیروی جنسی بعلت یک علت یابرآیند این عوامل است .
  ممنون میشم راهنمایی ام بفرمایید؟
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷( 4 سال پیش)
   سلام،همانطور که خودتان اشاره کردید به نظر میرسه مجموعه ای از عوامل(فشار خون،افزایش وزن و تنشهای محیطی)در این قضیه دخیل باشند.بهتر است ازمایش هورمونی دهید و جهت معاینه به مطب مراجعه کنید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما