کوفتگی و درد در قسمت راست بدن. - پرسش 9702

  • تصویر کاربر امین سه شنبه ۱۶ مرداد ۹۷( 1 سال پیش) متخصص قلب و عروق
    با عرض سلام و خسته نباشید. من حدود چند سالی هست که قسمت راست بدنم در بعضی مواقع درد میگیره. این درد مثل درد کوفتگی و خستگی ماهیچه ای زیاد هست. به شکلی که از درد نمیشه خوابید. این درد در قسمت های پا ( در قسمت ماهیچه های ساق بیشتر) و در دست و در قسمت زیر کتف (بسیار شدید) است. معمولا وقتی که کمی خسته هستم و زمان خواب عقب میوفته و همچنین صبح ها این درد شروع میشه و پایانش حتما با خوابیدن تموم میشه. دردی که دارم شبیه دردیه که انگار خون به ماهیچه نمیرسه. انگار عروق سمت راست بسته میشه که حالت کوفتگی پیش میاد. لطفا در این مورد راهنمایی بفرمایید که این از مشکل عروق و یا قلب میتونه باشه یا نه و چه باید کرد.
    با تشکر فراوان از زحمات شما.
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما سه شنبه ۱۶ مرداد ۹۷( 1 سال پیش)
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما