در رفتگی لگن - پرسش 10334

  • تصویر کاربر مریم چهارشنبه ۱۱ مهر ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 129 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
    سلام خسته نباشید من وقت تولدم با لگن ب دنیا اومدم بعد پنج سالگی دررفتگی لگنم مشخص شد و عمل شدم الانم سالمم مشکلی ندارم میخواستم بدونم ایا پرده بکارتم ممکنه اسیب دیده باشه.ممنون از شما
    1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان چهارشنبه ۱۱ مهر ۹۷( 3 سال پیش)

      سلام.عمل لگن ربطی به پرده بکارت ندارد.ولی برای اطمینان می توانید جهت معاینه به متخصص زنان مراجعه کنید.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما